איטום גגות במרכז – אוטמים היום, יבשים מחר!

מתי יש לשקול חידוש איטום גג?

אתם לא זוכרים את הפעם האחרונה שאטמתם את הגג, בכל חורף אתם מזהים כתמים של רטיבות והבניין בו אתם מתגוררים ישן? סביר כי גם אתם צריכים לבצע חידוש איטום גג. לא משנה כמה ימים גשומים צופים חזאי מזג האוויר: אל תעמידו את הגג שלכם במבחן והבטיחו כי הוא אטום ומוכן לעונה הגשומה. 

האם גם אתם צריכים לחדש את האיטום בגג?

כל עוד עבר עליכם חורף נעים ויבש, הגג שלכם אטום כנדרש והצליח לעמוד בפני מי הגשמים. מנגד, גגות שאינם אטומים מתפקדים כשערי כניסה למים לחדור אל תוך המבנה שלכם. חידוש איטום הגג – מתי גם אתם צריכים לשקול אותו?

  • ראשית, במקרים בהם בוצע האיטום בצורה חובבנית. לעתים, מי שביצע אצלכם את האיטום לא השקיע בחומרי איטום איכותיים, חומרי האיטום לא כיסו את כל הגג ולא בוצעה בדיקת הצפה. במקרים שכאלו, גם אם ביצעתם את האיטום רק לפני כשנה, חדשו אותו.
  • שנית, דילוג על שלב הכנת הגג. ניקיון הגג לפני האיטום אינו המלצה אלא שלב מקדים הכרחי. לא ניתן ליישם חומרי איטום על גג מלוכלך, והמון פעמים קיצורי דרך שכאלו הם הסיבה לכך שהאיטום כשל ואתם צריכים לחדש אותו.
  • סיבה נוספת המצדיקה את חידוש האיטום היא תחזוקה לקויה. בגגות שאטומים בזפת לדוגמא, ישנה חובה לסייד אותם פעם אחת בשנה (לפני הקיץ הלוהט). במידה והזפת נסדקה, לא תהיה ברירה אלא לחדש את האיטום.

איטום גגות במרכז – אוטמים היום, יבשים מחר

חידוש איטום הגג – מהו התזמון המומלץ ביותר?

באידיאל, התזמון הנכון ביותר לבצע את חידוש האיטום הוא לפני החורף. חשוב להבין כי עבודת חידוש איטום היא עבודת איטום לכל דבר ועניין, ומטרתה היא למנוע את הכאוס האדיר שיכול להיגרם מחדירה של מים דרך הגג. עם זאת, לעתים אנשים פועלים לחידוש האיטום רק לאחר שהם זיהו נזילות וכך הסיקו כי ישנם ליקויים באיטום. גם בשיאו של החורף, נוכל להגיע אליכם ולבצע חידוש לאיטום. 

בדיקה תקופתית תקבע: האם יש צורך לחדש את האיטום?

לא אחת פונים אלינו לקוחות ושואלים אותנו האם לטעמנו יש צורך בעבודה של חידוש איטום גג. אין לנו כל דרך להשיב על השאלה מבלי שאנחנו מגיעים אליכם ומבצעים בדיקה תקופתית לגג ולאיטום.

הודות לבדיקה היסודית שאנו מבצעים, אנו יכולים להעריך האם יש צורך לחדש את האיטום. אנו מתחייבים בפניכם על חוות דעת אובייקטיבית, תוך המלצות מפורטות:

  • האם יש צורך לאטום את הגג מחדש
  • האם כדאי "לשדרג" את שיטת האיטום (מזיפות ליריעות לדוגמא)
  • תדירות מומלצת לסיוד הגג 
  • תיאום בדיקה נוספת בעוד כחצי שנה וכן הלאה…

מעוניינים לחדש את האיטום? אנחנו ב"איטום ישיר" מגיעים אליכם! לפרטים נוספים, תיאום בדיקה תקופתית או איטום מחודש לגג, פנו אלינו – 03-7324542

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על מתי יש לשקול חידוש איטום גג??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר