איטום גגות

מתי הזמן המושלם להכין את הגג לחורף הבא?

הזמן המושלם להכנת הגג לחורף הבא הוא בסוף הקיץ, עדיין חם, אין רוחות וכך אפשר לעלות על הגג ולבצע את העבודה הנחוצה.

בדיקת המרזב כחלק מהכנת הגג לחורף הבא

הכנת הגג לחורף הבא כוללת כמה פעולות אשר כולן חשובות מאד. בשלב ראשון מטפלים במרזבים ומוציאים מתוכם את כל הפסולת שהצטברה בהם לאורך הקיץ, אבנים, שקיות ניילון, עלים, ענפים ועוד. כל החפצים הללו יפריעו למים לזרום באופן מהיר מהגג ועד החצר ולכן חשוב לפנות את כל האשפה ולהשאיר מרזב נקי לחלוטין. 

מעבר לכך איש המקצוע שלנו בוחן את כל מקטעי המרזב ומוודא שהם תקינים ושלמים ולא מעוכים או פגומים. קיים חשש שאם הם פגומים המים לא יזרמו כלפי מטה אלא יצאו מהצינור באמצע הדרך ויגרמו לרטיבות על הקירות החיצוניים. אם מגלים תקלה, מוציאים קטע ספציפי של הצינור ומתקינים במקומו קטע חדש בקוטר זהה ומחברים אותו כיאות לחלק העליון ולחלק התחתון של הצינור. אם אחד ממקטעי הפח או הנחושת פגום, מחליפים גם אותו וכך נוצרת שלמות ורצף תקין של מעבר המים.

במקרים חריגים של מרזב ישן מאד, אנו ממליצים ללקוח להתקין מרזב חדש ואיכותי כדי ליהנות מחורף ללא תקלות בפעילותו של המרזב.

איטום הגג

הפעולה של איטום הגג היא עבודה חשובה מאד כדי להגן על כל הדירות במבנה. השיטות הבולטות באיטום גגות הן זיפות גגות באמצעות זפת חמה, או ריתוך של יריעות ביטומניות.

המטרה של שתי השיטות הללו היא ליצור גג אטום לחלוטין כדי שמי הגשמים לא יחדרו דרך הגג ויחלחלו פנימה לדירות ובעיקר לאלו אשר ממוקמות בקומות הגבוהות.

חשוב לבצע את פעולות האיטום לפני הגשם הראשון, כך שהגג יהיה ערוך כיאות ולא יהיו הפתעות עקב כמויות גדולות של מים שיצטברו על הגג.

הכנת הגג לחורף

איטום גג ביריעות ביטומניות

השיטה המוצלחת ביותר לאיטום היא באמצעות יריעות ביטומניות. העובדים שלנו עברו הכשרה והם מסוגלים לבצע את הפעולות הללו באופן אחראי ומדויק.

השיטה היא לחבר את היריעות הביטומניות זו לזו תוך ריתוך השוליים של יריעה אחת ליריעה השנייה. כאשר מתבצע ריתוך מושלם אין סיכוי שחיבור זה ייפרם ולכן היריעה אשר מונחת על פני כל הגג לא תאפשר למים לחדור פנימה.

היתרון הגדול של היריעות הוא באיכות הגבוהה של החומרים אשר מהם היא עשויה, מדובר באיטום ברמה גבוהה מאד ולכן כמעט אין תקלות בסוג זה של איטום. 

איטום באמצעות זפת

גלילי הזפת אשר הופכים בחום לחומר צמיגי מסוגלים ליצור איטום מושלם על פני כל הגג ולכן רבים מבצעים בכל שנה איטום מוצלח זה ולאחר שהוא מתייבש מורחים עליו שכבת סיד.

נשמח לבצע פעולות נדרשות גם בגג שלכם לפני החורף הבא. 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על מתי הזמן המושלם להכין את הגג לחורף הבא??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר