תיקון גגות רעפים

מהו הזמן המתאים ביותר לבצע איטום גגות?

בעוד אתם שומרים דרך קבע על "ראש פתוח", את הגג שלכם עדיף לאטום – כמה שיותר טוב וכמה שיותר מהר. איטום גגות עם חברת איטום ישיר מבטיח גם לכם גג אטום שימנע מכם התמודדות עם טפטופים מהגג, קירות רטובים, סכסוכי שכנים והוצאות כספיות גבוהות ובלתי צפויות על תיקונים בשיא החורף. 

לא רק שיטת האיטום (יריעות ביטומניות או זיפות גגות) תשפיע על איכות האיטום, אלא גם העונה בשנה בה יבוצע אצלכם איטום גגות. בחורף הגשום, באביב החמים, בקיץ הלוהט או אולי בכלל בסתיו היבש – מתי כדאי לאטום את הגג?

אוטמים? לא נרטבים! איטום גגות בסתיו

אם ניחשתם כי התזמון האידיאלי לאיטום הגג הוא בסתיו, ניחשתם נכון. חודשי הסתיו – בין ספטמבר לנובמבר לערך, מסתמנים כחודשים המומלצים ביותר עבור איטום גגות. המטרה כמובן היא לנסות ולהקדים את היורה, כך שהגג שלכם לא יצטרך לעמוד במבחן בזמן אמת ולהוכיח את עמידותו ואיכות האיטום בו. מדוע כדאי לאטום את הגג דווקא בסתיו?

  • מקדימים תרופה למכה: אוטמים בסתיו, נשארים יבשים בחורף
  • איטום גג בעונה יבשה פשוט ומהיר יותר (בהשוואה לאיטום בחורף למשל)

איטום גגות בשיאו של הקיץ הישראלי

עונת הקיץ היא אפשרות נוספת העומדת לרשותכם, והמון פעמים היא מסתמנת כעדיפה ביותר על ידי ועדי הבית. מדוע? משום שישנם דיירים שכמו ילדיהם נהנים מחופשת קיץ, מה שמעניק להם את הפנאי להתעסק בהזמנת אנשי איטום, לפקח על עבודתם ולנצח על כל פרויקט איטום הגג.

איטום הגג בקיץ – מה חשוב לדעת?

  • החודשים המומלצים לאיטום – יוני-אוגוסט 
  • הקיץ כעונה יבשה – תזמון נכון לאיטום הגג
  • תאמו עם יתר הדיירים את ההתקנה והבטיחו כי לא מבוצעות ביום האיטום התקנות דוודי שמש על הגג 

 מהו הזמן המתאים ביותר לבצע איטום גגות?

מעוניינים לאטום את הגג? רק אל תחכו לחורף

גם אתם נאחזים במנטרה כי "יהיה בסדר"? לא משנה אם צפוי חורף גשום וסוער או שהתחזיות צופות דווקא שנת בצורת. דקות בודדות של גשם יספיקו בכדי לגרום לכם להצטער על שלא אטמתם את הגג לפני החורף. למרות שאנו מעניקים שירותי איטום גגות בחורף, אנו ממליצים להימנע מ"החוויה" המפוקפקת של חדירת מים מהגג למבנה, ולאטום את הגג בקיץ או בסתיו (אלו מכם שרוצים לאטום את הגג באביב, לאחר עונת החורף, יכולים). 

מדוע לא כדאי לאטום את הגג בחורף?

  • ארוך ומורכב יותר לאטום את הגג בתנאים של רוחות וגשמים
  • החלטתם לאטום רק לאחר שגיליתם חדירה של מים? אתם צפויים להשקיע כספית גם בעבודת איטום וגם בתיקון גגות בשל נזילות 

כשאתם רוצים לאטום, אנחנו מגיעים! לא משנה מהי העונה בשנה – כמה השמש יוקדת ועד כמה סוערות הרוחות, אנחנו מגיעים אליכם לביצוע עבודת איטום גגות! לפרטים נוספים ותיאום איטום עוד הקיץ, פנו אלינו – 03-7324542

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על מהו הזמן המתאים ביותר לבצע איטום גגות??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר