איטום גגות

אל תאטמו אוזניים ואל תעצמו עיניים: כך מזהים אנשי איטום לא מקצועיים

רציתם בסך הכל דבר אחד: לאטום את הגג לפני החורף הגשום. נתתם אמון בחברת האיטום, התמלאתם בתקווה ושילמתם לא מעט כסף. קרה מה שקרה, והחורף שהיה אמור להיות עוטף וחמים, הפך מתסכל, קריר ורטוב. אנחנו לא שמחים להיות אלו שמבשרים לכם, אך ככל הנראה האיטום בוצע ע"י חברה שהיא הכל, רק לא מקצועית, אחראית ואמינה.

רגע לפני שגם אתם מחפשים חברת איטום לחידוש האיטום, אנו שמחים לשתף אתכם: איך ניתן לזהות בקלות אנשי איטום לא מקצועיים. תופתעו, אך הם לא כל כך מתוחכמים וניתן לעלות עליהם די בקלות…

"אנחנו אוטמים גגות בשיטה אחת בלבד"

אתם יכולים להעלות על דעתכם שתגיעו למסעדה שיש בה מנה אחת, חנות בגדים שמוכרים בה חולצה אחת או חנות מוצרי חשמל שמוכרת רק תנורים? מובן שלא. כך בדיוק עם איטום גגות. אנשי איטום מקצועיים צריכים להכיר את כל שיטות האיטום, להציע את כולן ללקוחות ולבחור בעבורם את השיטה המומלצת ביותר.

אז מה הבעיה בעצם? אנשי איטום שאוטמים בשיטה אחת בלבד (זיפות גגות לדוגמא), יציעו את השיטה הזו לכל לקוח ובכל מקרה – גם אם היא לא מתאימה לגג שלו ולצרכיו. 

"לאטום בקיץ? עזוב אותך, חכה כבר לחורף"

איטום גגות מומלץ לבצע בעונה יבשה! ישנו בלבול רב סביב העניין הזה של תזמון האיטום, זאת מאחר ואיטום גג מתקשר לרוב האנשים עם החורף. המטרה היא לאטום את הגג לפני החורף, כך שמומלץ לבצע אותו בין האביב לשלהי הקיץ. אז מדוע "החאפרים" ימליצו לכם לאטום בחורף? לא משום שהם דואגים לכם, אלא משום שבחורף הביקוש לאיטום עולה משמעותית ואיתו גם המחיר.

"עזוב אותך סיוד גג. הזפת שאני עובד איתה מעולה!"

הבעיה מתחילה כשאתם, כמו עוד הרבה אנשים אחרים, לא באמת מבינים בשיטות האיטום, בחומרים ובתחזוקה הנדרשת. כך, יכול להיות איש איטום שיאטום לכם את הגג בזפת, אך לא ישלים את העבודה עם סיוד או הלבנה של הגג. מאחר ואינכם מבינים בשיטות האיטום השונות ומהן דורשות, אתם עלולים למצוא עצמכם בעוד כשנה עם גג דולף, קירות רטובים והוצאה כספית נוספת על חידוש איטום. עכשיו אתם יודעים: איטום בזפת כולל גם סיוד גגות.

ונסיים בנימה אופטימית: איך תזהו אנשי איטום מקצועיים?

  • חוות דעת מקצועית – תוכלו להרגיש בקלות מדי "דוחפים" לכם איטום/חידוש איטום ("סמוך עליי, בלי זה אתה והילדים תהיו רטובים החורף"), ומתי ניתנת לכם חוות דעת מקצועית, אמינה ואובייקטיבית ("נבדוק את הגג ואת מצב האיטום, ורק אז נקבל החלטה מקצועית ואחראית").
  • תעודת אחריות – אל עבודת איטום גגות תצורף באופן אוטומטי גם תעודת אחריות. 
  • ותק ומוניטין החברה – אנחנו, "איטום ישיר", חברת בת של "א.א. אדיב" הוותיקה והמוערכת. אנו מזמינים אתכם להתרשם כאן באתר שלנו ממגוון תעודות הכשרה והוקרה המעידות על המקצועיות שלנו.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על אל תאטמו אוזניים ואל תעצמו עיניים: כך מזהים אנשי איטום לא מקצועיים?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר