גג רעפים

אז כמה יעלה לכם תיקון של גג רעפים?

כמו ישראלים רבים, גם אתם ניצלתם את חודשי הקיץ לאטום את גג הרעפים שלכם. אחרי שהגג נאטם (לפחות כך נאמר לכם), יכולתם להתפנות להתרגשות ולציפייה לקראת החורף. הדבר היחיד שהטריד אתכם? העובדה כי יש להוריד את בגדי החורף שבארון מהמדף העליון לתחתון. ואז, החורף הגיע ואיתו גם מטרד שלא העליתם על דעתכם שתצטרכו להתמודד מולו – גג רעפים דולף.

עבודת איטום גג – בכל שיטה ועם כל חומר, חייבת להתבצע בצורה יסודית. לעתים, מספיק כשל קטן בביצוע בכדי ליצור נזקים, לגרום לגג לדלוף ולא להשאיר לכם ברירה להזמין באופן מידי איש מקצוע לטובת תיקון של גג רעפים.

למרות שההמלצה היא לבדוק, לתקן ולאטום גגות בעונות יבשות, אנחנו שמחים להציע לכם שירות SOS גם בחודשי החורף הקרים והגשומים. רגע לפני שמופיעה רטיבות על הקירות ושניה לפני שאתם מדלגים בין שלוליות בסלון, דעו גם אתם: מדוע חשוב לתקן תקלות בגג באופן מידי וכמה יעלה לכם תיקון של גג רעפים?

תיקון גגות רעפים

למרות שהיה זה אידיאלי, כשלים באיטום לא נעלמים כך מעצמם

ביצוע חובבני, חומרי איטום לא מתאימים, שיטת איטום שאינה מותאמת לגג, בלאי טבעי ולעתים גם הזנחה ממושכת שלכם – כל אלו יכולים לגרום לגג שלכם לדלוף ולהרטיב את הקירות ואת הבית. אתם לא יכולים לשלוט במה שכבר קרה, אלא יכולים לשלוט בכל מה שקורה מרגע זה. אל תדחו את הזמנת צוות האוטמים! גג שאינו אטום כנדרש לא רק שאינו מונע ממי הגשמים להיכנס אל תוך המבנה, אלא להפך – הוא פתח בעבורם. לא במקרה השירות שלנו מתואר כ- SOS – זאת מאחר ואנחנו מגיעים לטפל באופן מידי באירועים חריגים שבעת שהם לא מטופלים בזמן, פוטנציאל הנזק רק הולך וגדל.

כמה יעלה לכם לתקן את גג הרעפים?

ישנם שלושה פרמטרים המשפיעים על עלות תיקון גגות:

  • העונה בה מבוצע התיקון תיקונים באביב-קיץ זולים יותר מאחר ומדובר על עונה יבשה. בחורף לעומת זאת, כשתנאי העבודה מורכבים יותר ובהתאם גם העבודה מתארכת, מחיר תיקון גג הרעפים עולה (אך עדיין נותר הוגן ונוח). 
  • תיקון נקודתי או חידוש האיטום? ישנן תקלות נקודתיות שניתן לתקן במהירות יחסית. עם זאת, לעתים הסיבה לדליפת הגג היא איטום מאד ישן שחומריו כבר אינם יעילים, מה שלא משאיר ברירה אלא לחדש את האיטום. המחיר אם כן יושפע באופן ישיר מסוג התיקון שיבוצע בסופו של דבר. 
  • עבודה על גג רעפים כמו כן, עבודה על הגג הרעפים מורכבת יותר בגלל המבנה הייחודי והמשופע של הגג. גם פרמטר זה נכלל בחישוב מחיר התיקון, אותו נתאם מולכם לפני שנתחיל לעבוד.

חומרי איטום איכותיים, ציוד מתקדם ומשוכלל, צוות אמין ומקצועי ושירותים הניתנים גם בהתראה קצרה – אלו הם רק חלק מהדברים שהופכים את "איטום ישיר" לחברת איטום מומלצת! לייעוץ ללא התחייבות, התקשרו אלינו – 073-7324542

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על אז כמה יעלה לכם תיקון של גג רעפים??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר