חברה לזיפות גגות

איטום גגות מרוצפים

כאשר מדובר על איטום גגות, יש הבדל בין איטום של גג מרוצף ואיטום של גג שטוח. במקרה שמתבצע איטום על גג שטוח, ניתן לאטום אותו באמצעות זפת או יריעות ביטומניות, אך במקרה שמדובר על גג מרוצף, הפתרון יהיה תלוי בבעיית האיטום.

אם יש צורך באיטום של גג מרוצף כתוצאה מנזילה נקודתית ואפשר לגלות מהו המקור לנזילה, אפשר לאטום את האזור באופן נקודתי ועל הריצוף הקיים. במידה שישנה נזילה שמגיעה מנקודות שונות או במקרה שהנזילה מגיעה מכל הגג, יהיה צורך להרים את כל הריצוף ולבצע איטום מתחתיו.

לחורף שקט ונטול נזילות מטרידות

הרמת הריצוף ואטימת הגג מתחתיו דורשת מבעלי המקצוע לבצע עבודה רבה, שכן עליהם לפרק את כל הריצוף, לפנות את המרצפות ולאחר מכן לבצע את האיטום ולרצף את הגג מחדש.

מכיוון שבעלי המקצוע צריכים לבצע הרבה עבודה, יהיה עליהם לעבוד במשך זמן רב והמחיר יעלה. יחד עם זאת, ההשקעה תבטיח לבני הבית חורף שקט ויבש, ולכן זוהי האפשרות המומלצת ביותר.

אופציה אחרת היא לאטום את הגג בלי להרים את הריצוף הקיים, במקרה שבוחרים באופציה זו, תהיה העבודה הרבה פחות יעילה בהשוואה לאופציה הראשונה, ולכן רצוי לבצע את העבודה באופן יסודי וליהנות מגג אטום שיחזיק מעמד למשך זמן רב.

מה כולל תהליך איטום יסודי של גגות מרוצפים?

במידה שמחליטים להרים את הריצוף ולבצע את העבודה באופן יסודי, חשוב לדעת שהעבודה עשויה להמשיך שבועיים בממוצע, משך העבודה מושפע מהגודל של הגג.

כדי לבצע את העבודה יהיה על בעלי המקצוע להרים את כל מה שנמצא על הגג ולאחר מכן לנקות את הגג. בהמשך, יהיה על בעלי המקצוע לפרק את הריצוף ולהוציא מתחתיו את מילוי החול. בשלב הבא, יהיה על בעלי המקצוע לבחון את השיפועים של המרזבים ובמידת הצורך לייצר שיפועים תקינים ואף להתקין מרזב נוסף, כך שמרזב אחד יימצא מתחת לריצוף והמרזב השני יימצא על הגג.

לאחר מכן תתבצע עבודת האיטום, לרוב ישתמשו בעלי המקצוע ביריעות ביטומניות משום שהן נחשבות לחומר האיכותי ביותר. לאחר הנחת היריעות הביטומניות והדבקתן, יבצעו בעלי המקצוע בדיקת הצפה שתמשך 3 ימים, הבדיקה תאפשר לבעלי המקצוע לדעת האם האיטום נעשה באופן תקין.

במידה שתוצאות בדיקת ההצפה משביעות רצון, יונחו על היריעות הביטומניות בד וסומסום, הסומסום משמש כתשתית לריצוף.

ניתן גם לאטום את הגג באמצעות זפת ולחסוך כספים, אך איטום שמתבצע באמצעות זפת מחזיק מעמד למשך תקופה קצרה יותר מאשר איטום שמתבצע באמצעות יריעות ביטומניות. בשלב האחרון ירוצף הגג מחדש והעבודה תסתיים.

חברת "איטום ישיר" – לחורפים נעימים, יבשים ורגועים

במידה שאתם מעוניינים לאטום את הגג המרוצף של ביתכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "איטום ישיר". החברה שלנו נוסדה בשנות ה-60, בעלת ניסיון נרחב בתחום ואנו מחזיקים בתעודת קבלן איטום מורשה.

הצוות המקצועי שלנו יבצע את עבודת האיטום בצורה מקצועית, ישתמש בחומרים איכותיים וציוד מתקדם, יעבוד לפי התקן ואתם תקבלו אחריות של 10 שנים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם ולהבטיח לכם חורפים יבשים ונעימים.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על איטום גגות מרוצפים?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר