איטום קירות חיצוניים – למען קירות יבשים גם בחורף הקרוב!

איטום קירות חיצוניים – למען קירות יבשים גם בחורף הקרוב!

כמה פשוט, נוח ואידיאלי היה יכול להיות בעולם בו אינכם מוטרדים בשאלת איטום הקירות החיצוניים במבנה בו אתם גרים או עובדים. אז הבשורה הפחות משמחת היא שיש לאטום כל קיר חיצוני בכל מבנה, אך הבשורה המשמחת היא שיש מי שיכול לבצע בעבורכם את האיטום! 

אתם לא בטוחים אם הגיע הזמן לחדש את עבודת האיטום, אתם מעוניינים לבצע בדיקה לפני החורף או לתקן את כשלי האיטום? אנחנו ב"איטום ישיר" מזמינים אתכם לפנות אלינו ליעוץ ללא עלות וללא התחייבות במספר הטלפון – 03-7324542.

"כולם מדברים איתי על איטום חיצוני לקירות. למה אני צריך את זה?"

כידוע, הגשם מגיע במגע ישיר עם קירות המבנה. איך הקירות יגיבו? רק טיב עבודת האיטום יקבע:

  • קירות שלא אטומים יספגו אליהם את הגשם, שבהמשך יחדור אל תוך המבנה וירטיב האת הקירות
  • קירות אטומים לעומת זאת ימנעו מהגשם לחדור אל תוך הקירות

כל מבנה זקוק למעטפת הגנה – איטום. דרך נחמדה להמחיש את חשיבות עבודת האיטום על חלקו החיצוני של המבנה היא עם הדוגמא הבאה: בימי החורף, מבלי שתגנו על עצמכם עם מטריה מפני הגשם, סביר מאד שתירטבו. היערכותכם לחורף עם רכישת מטריה, מבטיחה לכם כי תישארו יבשים גם בימים הסוערים. כך בדיוק עם עבודת האיטום שהיא "המטריה" של הקירות החיצוניים. רק עבודת איטום איכותית ויסודית תבטיח כי הקירות שלכם יישארו יבשים. 

איטום קירות חיצוניים

"איך אוכל לדעת אם הגיע הזמן לאטום את הקירות החיצוניים?"

זו שאלה שאנחנו נשאלים לא מעט והתשובה לה מתחלקת ל-2:

  • אופציה ראשונה – בדיקת תקופתית: עדיף תמיד למנוע קירות רטובים מאשר להתמודד איתם. לכן, כשם שאתם בודקים את הגג שלכם פעם אחת בשנה לפני החורף (או לפחות – כך מומלץ לכם), השקיעו גם בבדיקה יסודית של הקירות החיצוניים. במקרה הטוב, לא יתבצעו תיקונים או חידוש איטום לקירות. במקרה הפחות טוב? יומלץ לכם לחדש את האיטום וכך תגיעו מוכנים לחורף.
  • המקרה הפחות אידיאלי הוא כשהרטיבות הגיעה לבקר. במקרה והקיר לח/רטוב (העבירו את ידכם עליו), או במידה וישנן נקודות אפורות על הקיר, אין מקום לספק – ישנה רטיבות. במקרה זה טיפול מנע כבר אינו אופציה על השולחן, אלא שיש לאתר את מקור הנזילה ולאחר מכן לבצע איטום קירות חיצוניים.

לפני שאוטמים: מאבחנים את מקור הנזילה!

האתגר שבעבודה מסוג איטום קירות חיצוניים הוא דווקא לא האיטום עצמו, אלא איתור מקור הנזילה. האתגר הופך מורכב יותר בעת שהנזילה פעילה זמן רב, כך שהנזקים שלה ניכרים על חלקים רבים מחוץ למבנה ובתוכו. עם הגעתנו אליכם, נבצע אבחון מעמיק הנשען על ניסיון מקצועי, ציוד מתקדם ואנשי איטום מיומנים. מטרתנו היא לזהות סדקים על הקירות, כשלי איטום וממש לעקוב אחר "מסלול הנזילה". רק כך, נוכל לטפל בבעיה מהשורש ולפטור אתכם מחוסר הנוחות. 

אולי יעניין אתכם לקרוא על – שירות תיקון גגות

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על איטום קירות חיצוניים – למען קירות יבשים גם בחורף הקרוב!?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר