סיוד גג בית משותף

סיוד גג בית משותף

אחת הפעולות אשר יש לבצע על הגג של כל בניין משותף היא סיוד הגג. יש לכך כמה סיבות מהותיות ומקצועיות חשובות ביותר לטווח הקצר והארוך ולכן ההמלצה היא לבצע זאת אחת לשנה.

צוותי העבודה המקצועיים שלנו, מבצעים סיוד גגות בתשומת לב ובאחריות מרובה במאות בניינים משותפים ברחבי הארץ. העבודה מתבצעת בכל מרחב הגג תוך הקפדה על כל פינה כולל השטחים אשר מתחת למדחסים ולקולטי השמש אשר ממוקמים על הגג.

ברוב המקומות מדובר בלקוחות קבועים שלנו אשר מזמינים אותנו בכל שנה כדי לחדש את שכבת הסיד כדי לשמור על מצבו הפיזי הראוי של המבנה.

הצורך לסייד את הגג בבניין משותף

המטרה העיקרית של הסיוד היא ליצור בידוד טרמי אשר חשוב מאד לדיירי המבנה. כאשר הסיד נמרח על הגג הא יוצר מצב שהטמפרטורה בכל אחת מהדירות היא נורמטיבית, כך קרני השמש נחסמות והן אינן מצליחות לחדור דרך הגג פנימה ולכן נוצרת בדירות תחושה נעימה. החום אינו מעיק ולכן במקרים רבים אין צורך בהפעלת המזגן. אחת ההשלכות המשמעותיות ביותר של הסיוד על הגג היא חיסכון אנרגטי מהותי בכל דירה בבניין כך שמבחינה כספית מדובר בסכומים מאד גבוהים לכל משפחה וקיצוץ בהוצאות החודשיות השוטפות הוא תמיד צעד מבורך.

סיוד לאחר זיפות הגג

בעת מריחת הגג בזפת, נוצרת שכבה עבה של חומר זה אשר מתקשה עם הזמן. חום השמש יוצר חימום משמעותי של השכבות הללו והן עלולות להפוך שוב את מצב הצבירה הסגולי שלהם ולהיות נוזל צמיגי. יש לכך כמה השלכות, הגג לא יהיה אטום באופן מושלם כיוון שיהיו מקומות שבהם הזפת תהיה בשכבה דקה בלבד או כלל לא ולכן לא תהיה אפקטיביות. מעבר לכך, החומר הצמיגי והנוזלי ינוע במקומות שונים במרחב הגג ובאופן טבעי יגיע למקום הנמוך ביותר בו ממוקם המרזב.

החומר הנוזלי יתרכז באגן הכניסה למרזב וגם בתוכו ועקב כך יחסום חלק מקוטרו של הצינור ולא יהיה די מקום למים לזרום פנימה, כאשר יש גשמים חזקים וכמויות עצומות של מים.

הפתרון לכל הנושא הזה הוא מריחת שכבת סיד על גבי שכבת הזפת באחד הימים שלאחר מריחת הזפת וכך ליצור אפקטיביות מושלמת גם לזפת וגם לסיד.

סיוד באמצעות חומרי הלבנה

בשנים האחרונות התגבר השימוש בחומרי הלבנה לאחר זיפות גגות או לאחר פריסת היריעות הביטומניות בכל שטחו של הגג.

חומרי ההלבנה הם צבעים אקריליים ייעודיים למטרת מריחה מעל הזפת או היריעות הביטומניות לאור ההרכב שלהם מחומרים אקריליים מעולים למטרה זו.

גם חומרי ההלבנה נמרחים ימים בודדים לאחר הזיפות או הנחת היריעות הביטומניות. החומרים הללו יעילים מאד ויוצרים מעטפת של הגנה מפני פגעי מזג האוויר כמו הגשמים, הסערות והשמש החמה בקיץ.

אנו מבצעים עבודות סיוד גגות בבניינים משותפים לאורך עשרות שנים. הידע הרב והניסיון שלנו מאפשרים לנו לבצע הרבה מאד פרויקטים מסוג זה במקומות שונים ברחבי הארץ.

הצוותים המיומנים של איטום ישיר מודעים לחשיבותו הרבה של הסיוד ולכן מבצעים עבודה מושלמת, וכך הסיוד יימרח בכל מרחב הגג באופן שווה כדי ליצור את האפקטיביות הנדרשת.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על סיוד גג בית משותף?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר