תיקון גגות רעפים

תיקון נזילות בגג רעפים

על מה אתם חושבים כשאתם חושבים על החורף? סביר כי התמונה שעולה בראשכם היא של ספל עם משקה חם, טיפות גשם שדופקות על חלונכם, צפייה זוגית בסרט רומנטי ואווירה מנחמת וחמימה (כן, למרות הטמפרטורות הנמוכות). בכדי להבטיח שהחורף הקרוב אכן יענה על הציפיות שלכם, עליכם לפעול מהר ככל הניתן ולבצע תיקון נזילות בגג רעפים. 

בחורף האחרון זיהיתם נזילות בבית? טיפולים קוסמטיים אולי יעזרו לשפר את נראות הקירות, אך בכדי למנוע את חדירת מי הגשמים אתם צריכים לאטום את הגג. אנחנו ב"איטום ישיר" מזמינים גם אתכם לנצל את חלון ההזדמנויות הרב שיש לכם: רגע לפני שהגשם חוזר, חדשו גם אתם את איטום הגג ותקנו את הנזילות.

"למה לאטום כבר עכשיו? כשתחזור הנזילה נזמין אתכם"

אמנם ניתן לחכות להופעת הנזילות ורק אז לאטום את הגג, אך אין כל תכלית בדחיית האיטום. הבחירה לחכות להופעת הנזילות ורק לאחר מכן לתקן את הגג, דומה להחלטה לצאת לעבודה בחורף הקריר עם גופייה ומכנס קצר, ורק לאחר שתתקררו לשים על עצמכם מעיל ומכנס ארוך. תיקון נזילות בגג רעפים חייב להתבצע באופן מידי! אחרת, גם בחורף הבא תמצאו עצמכם טרודים ורטובים.

לא אוטמים את הגג? זה מה שעלול לקרות:

  • הגג לא אטום – מי הגשם מחלחלים מהגג אל תוך המבנה
  • התוצאה: נזילות, קירות לחים/רטובים ועובשים
  • במקרים קיצוניים: "בריכה" של מים בלב הסלון/ המטבח / חדר השינה / חדר הילדים

תיקון נזילות בגג רעפים

"איך אוכל לדעת אם אני צריך לתקן את גג הרעפים שלי?"

האינדיקציה הטובה ביותר היא כמובן החורף האחרון: האם קירות הבית נשארו יבשים או שסבלתם מרטיבות? כל עוד החורף עבר בשלום וללא אירועים חריגים, תוכלו לנשום לרווחה: האיטום עובד! מנגד, במידה והחורף האחרון זכור לכם כרטוב או לח, פנו אלינו מיד ונגיע לבצע תיקון נזילות בגג רעפים. בנוסף, במידה ואתם מזהים רעפים שבורים, אל תתעלמו מהם! מי הגשמים חודרים בקלות אל תוך הבית שלכם דרך שברים וסדקים. 

ההמלצה שלנו: בכל מקרה, כדאי לבצע בדיקת איטום גג תקופתית. מטרת הבדיקה היא לבחון את עמידות האיטום ומוכנות הגג לחורף הקרוב. בסיום הבדיקה, נמסור לכם חוות דעת שתשקף בפניכם את מצב הגג:

  • הגג אטום כנדרש! אין כל צורך לחדש את האיטום או לבצע תיקון נזילות בגג רעפים – הגג מוכן לחורף
  • יש לבצע תיקונים נקודתיים / לחדש את האיטום בגג

לתקן נזילות בגג הרעפים עם "איטום ישיר":

  • כל פרויקט איטום מבוצע ע"י צוות מקצועי של אנשי איטום
  • תעודת אחריות על העבודות שאנו מבצעים אצלכם
  • ייעוץ על תיקוני נזילות ועבודות איטום – ללא עלות וללא כל התחייבות!

רעפים שבורים או רופפים, איטום שביצעתם בפעם האחרונה לפני שנים או תחזוקה לקויה – כל אלו מצדיקים בדיקה בגג שלכם. להתייעצות אודות תיקון נזילה בגג או תיאום ביקור אצלכם, התקשרו – 03-7324542

 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על תיקון נזילות בגג רעפים?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר