תיקון גגות שטוחים בבנייני מגורים

תיקון גגות שטוחים בבנייני מגורים

בבנייני מגורים בעלי גגות שטוחים נוצרות עם השנים בעיות רבות הקשורות לאיכותו של המבנה הוותיק ולאיטומו.

העובדים המנוסים שלנו ביצעו כבר פרויקטים רבים ,אשר מטרתם היא לשפר את החיוניות של הגג על ידי טיפול בכל הרבדים הבעיתים שלו.

השלבים בתיקון גגות שטוחים בבנייני מגורים

כדי לבצע טיפול רוחבי וממוקד, אנו מבצעים סיור על הגג ורושמים את כל הנושאים אשר יש לטפל בהם כמו לדוגמה סדקים עמוקים, סדקים צרים, ברזלים חשופים, בטון שהתפורר, תקלה במרזבים ועוד.

בהתאם לאישור של וועד הבית או חברת הניהול, אנו מבצעים את הפרויקט על פי השלבים הנכונים כדי ליצור אפקטיביות מושלמת. 

תיקון הגג

בתחילת הפרויקט מטפלים בכל הסדקים, על הסדקים השטוחים מורחים חומר איטום איכותי. לאחר מכן פותחים את כל הסדקים הגדולים ומחדירים חומר איטום פנימה אשר ימלא את כל החלל. בשלב הבא מטפלים בכל הבטון החשוף, מוסיפים בטון, מנקים באמצעות חומר מיוחד את כל הברזלים אשר כוסו בחלודה ובקורוזיה ולאחר מכן מכסים אותם כראוי כך שלא יהיו גלויים.

שיטת הגג ההפוך

בגגות מסוימים הדרך הנכונה לטפל בליקויים ובאיטום היא בשיטת הגג ההפוך. מבצעים איטום רוחבי, מניחים שכבה של קל קר ומעליה יריעה גיאוטכנית אשר תיצור הפרדה, סינון וניקוז של המים. מעל כל השכבות הללו מניחים שכבה נאה של אבני חצץ, טוף או חלוקי נחל. באמצעות דרך זו, נוצר בידוד תרמי משמעותי עבור הדיירים בדירות, כיוון שהטמפרטורה היא פחותה באופן מהותי. 

תיקון גגות שטוחים בבנייני מגורים

איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות

בשנים האחרונות מבצעים איטום גגות שטוחים באמצעות יריעות ביטומניות, במיוחד בבניינים חדשים יחסית אשר אין עליהם ציוד. בעת ייצור היריעות הללו משתמשים בכמה סוגים של חומרי איטום אפקטיביים מאד ולכן התוצאה היא של איטום מושלם.

מניחים את כל היריעות החתוכות בהתאם למידה הרצויה זו לצד זו ומרתכים שול ימני של האחד לשול השמאלי של היריעה הצמודה. הרתכים שלנו מבצעים זאת באופן מדויק וללא מרווחים כדי ליצור משטח רחב ואטום בכל שטחו של הגג.

ברוב המקרים לאחר איטום ביריעות הללו אין תקלות ולא נוצר מצב שבו מים מחלחלים פנימה דרך היריעות.

איטום הגג באמצעות זיפות

הזפת החמה אשר נמרחת על כל הגג יוצרת אף היא איטום מוצלח מאד. אנו מבצעים פרויקטים מסוג זה בדייקנות רבה כדי שבכל פינה יהיה זפת, כדי שלא יוצר מצב שבו המים עלולים לחלחל בפינה זו או אחרת. 

מיזמים בתחום תיקון גגות שטוחים

צוותי העבודה המיומנים שלנו, ביצעו עשרות מיזמים אשר כללו תיקון מאסיבי של ליקויים הקיימים בגגות שטוחים וזאת תוך הקפדה על כל חור, כל סדק וכל ברזל חשוף. כאשר כל השטח מטופל באופן ראוי, אנו מעניקים תקופת אחריות לטיב העבודה שבוצעה.

קראו על:

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על תיקון גגות שטוחים בבנייני מגורים?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר