איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

במדינות קרות וגשומות, הגשם לא מתקבל בהתלהבות והתרגשות. בישראל לעומת זאת, הימים הגשומים הם לא פחות מאטרקציה נדירה שכולם רוצים לחוות אותה: מיציאה לרחובות עם מטריות ועד נעילת מגפיים שיפגשו בשלוליות. אותם גשמי ברכה משמחים וחיוניים במדינה כמו ישראל, אך מה קורה בעת שהם חודרים דרך גגות לא אטומים? זו כבר צרה צרורה. 

אל תעמידו את הגג שלכם במבחן! אטמו גם אתם את הגג לפני העונה הגשומה – מהאביב ועד הקיץ. אם גם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים חברה לאיטום גגות, לפניכם המענה: 

לא מהמרים על איכות האיטום: רזומה עשיר, חובה!

גג לא אטום יכול לגרום להמון צרות, וגג שנאטם לא כנדרש עלול לגרום לצרות גדולות עוד יותר. הניסיון המקצועי וההיכרות עם סוגי הגגות וסוגי האיטום השונים, קריטי! אנחנו ב"איטום ישיר" עוסקים בתחום כבר מעל ל-50 שנים! אנו מקפידים על הכנת גג יסודית, איטום מקצועי ובדיקת איטום שמטרתה להבטיח את טיב העבודה.

פתרונות איטום מגוונים

חברה לאיטום גגותישנן כמה שיטות לאיטום גגות, ואנחנו מעניקים לכם את האפשרות לבחור את השיטה המועדפת עליכם. האחריות המקצועית שלנו באה לידי ביטוי בהצגת היתרונות והחסרונות של כל שיטה, בדגש על עלויות ועל התחזוקה הנדרשת. תנו תמיד עדיפות לחברה שמתאימה את השירותים שלה אליכם, ולא להפך. אנו מציעים את פתרונות האיטום הבאים:

  • איטום גג בשיטת זיפות גגות
  • איטום גג בשיטת יריעות ביטומניות

שירותים במתכונת SOS

מתי כדאי לאטום את הגג? בעונת הקיץ:

  • טיפול מנע איכותי לקראת העונה הגשומה
  • תנאי עבודה אידיאלים לחברה המבצעת את העבודה
  • זמינות גבוהה לביצוע האיטום

לא אטמתם את הגג בקיץ? אתם לא צריכים לסבול בחורף! אנחנו ב"איטום ישיר" מספקים לכם שירות מלא של איטום גגות גם בחודשי החורף הגשומים. למרות שעבודת האיטום מאתגרת יותר בחורף, היא עדיין אפשרית. אנו ממליצים בחום שלא להעמיד את הגג במבחן, אלא לאטום אותו בהקדם האפשרי. 

חומרים איכותיים, ציוד מתקדם

כשאתם מחפשים חברת איטום גגות, סביר להניח כי אתם מתעניינים אך ורק אודות שיטת האיטום הרלוונטית לכם. חשוב להבין כי כל שיטת איטום ניתן ליישם בשלל טכניקות, חומרים ועל בסיס ציוד אחר. אנחנו נצמדים לסטנדרט המתקדם ביותר ומתחייבים על הדברים הבאים:

  • עבודת האיטום מתבצעת ע"י אנשי איטום מקצועיים
  • איטום על בסיס חומרי עבודה איכותיים
  • ציוד מתקדם המבטיח עבודה יסודית ומהירה יותר

שירות ייעוץ? עליו אתם לא צריכים לשלם

ודבר נוסף: לפני שאתם בוחרים לאטום את הגג, סביר כי תרצו לקבל ממספר חברות הצעות מחיר, לברר לגבי זמינות ומהלך העבודה. בשיחה שכזו מטבע הדברים תשאלו שאלות ותרצו לקבל הצעה רלוונטית לגג שלכם. ישנן חברות שגובות על שיחות ייעוץ ראשונות סכום סמלי (בתירוץ כי מדובר על "שיחת יעוץ מקצועית"). מעבר לכך שאין זה ישר לגבות על שיח שכזה תשלום, הרי שגם החברה שתדרוש בו משתקפת כמאד לא מקצועית.

אנחנו נשמח לייעץ לכם ולהשיב על כל שאלה ללא התחייבות וללא עלות. אנו זמינים לכם: 03-7324542

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על איך בוחרים חברה לאיטום גגות??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר