כמה יעלה לאטום את הגג

גלו כמה יעלה לכם לאטום את הגג!

אז מה התוכניות שלכם לקיץ הקרוב? לצאת לחופשה רומנטית או משפחתית, ליהנות מהשמש המלטפת בחוף הים וגם – לאטום את הגג! כן, קראתם נכון. למרות שאיטום הגג נועד להגן מפני חדירת מי הגשמים בחורף, ההיערכות מתחילה כבר בקיץ (בין החודשים יוני-ספטמבר). 

אז כמה יעלה לכם לאטום את הגג? רגע לפני שניתן לכם הצעת מחיר, חשוב שגם אתם תדעו ממה מורכב מחיר האיטום. למה אתם מחכים? קדימה, אוטמים!

שיטת האיטום הנבחרת – מזיפות גגות ועד יריעות ביטומניות

בכדי להשיב לכם על השאלה "כמה יעלה לי לאטום את הגג?", אתם צריכים לקבל החלטה: באיזו שיטה תרצו לאטום את הגג. ישנן 2 שיטות עיקריות לאיטום גגות – שיטה אחת ידועה ביעילות גבוהה ועמידות יוצאת מן הכלל, והשנייה קצת פחות. אנו אוטמים גגות בזפת וביריעות ביטומניות. שיטת היריעות יקרה יותר, ואנו ממליצים עליה לאלו מכם שמעוניינים בפתרון עמיד שנותן שקט לטווח הארוך.

היקף העבודה הנדרש

המחיר עבור איטום הגגות יושפע גם מהדברים הבאים:

  • עבודת ההכנה על הגג – ישנם גגות שהכנתם לאיטום כוללת רק ניקוי אבק. עם זאת, ישנם גגות שהכנתם כוללת פינוי פסולת כבדה. המחיר כאמור יושפע מהיקף ההכנות הנדרש. 
  • גודל הגג – איטום הגג מבוצע ע"י חומרי איטום. ולכן, ככל שהגג גדול יותר, כך מחיר האיטום עולה. מדוע? משום שנדרשת לנו כמות גדולה יותר של חומר (זפת או יריעות ביטומניות), ומטבע הדברים גם מושקע יותר זמן בעבודה. 

תוקף תעודת האחריות על האיטום

מחיר איטום גגות כוללו בתוכו את הדברים הבאים:

  • הכנת הגג לפני האיטום
  • יישום חומר האיטום
  • שכר עבודת אנשי האיטום
  • בדיקת הצפה 
  • תעודת אחריות על העבודה

ישנם אנשי איטום שמציעים דיל מפוקפק: מחיר זול בתנאי לעבודה ללא אחריות. במחיר שלנו תעודת האחריות נכללת והיא תקפה לפרק זמן של 5-10 שנים.

ניסיון ומקצועיות אנשי האיטום

סביר כי לא תסתפקו באיטום גגות, אלא שאתם מעוניינים באיטום גגות מקצועי, יסודי ואיכותי – עליו אנחנו מתחייבים בפניכם. בסופו של דבר, כל איש איטום רשאי לנקוב בכל מחיר שהוא רוצה, וההחלטה האם לשלם או לא היא רק שלכם. כן חשוב לדעת, כי על ניסיון מקצועי ועבודה יסודית – בשלב הבדיקות, האיטום ובדיקת ההצפה, משלמים. אנחנו ב"איטום ישיר" גאים להיות חברת בת של "א.א.אדיב" המוכרת והמוערכת. עבודות האיטום שלנו מבוצעות בסטנדרט בלתי מתפשר – של אנשי איטום, ציוד מקצועי וחומרי האיטום.

"מי צריך לשלם על עבודת האיטום?"

כל עוד אתם מתגוררים בבית פרטי בבעלותכם, מובן כי האחריות על האיטום והתשלום היא אך ורק עליכם. בבנייני מגורים משותפים, כל הדיירים שבבניין נדרשים לשאת בהוצאות האיטום. כן חשוב להדגיש, כי במקרה בו אתם מתגוררים בדירה שכורה, בעל הדירה (כלומר, המשכיר), צריך לשאת בהוצאות. 

איטום גגות עם "איטום ישיר" – איכות, מקצועיות ואמינות. לפרטים נוספים, התקשרו – 03-7324542.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על גלו כמה יעלה לכם לאטום את הגג!?

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר