עד כמה איטום גגות בניה קלה שונה מאיטום גגות אחרים?

אם אתם לקראת איטום גגות של בניה קלה, אתם ודאי תוהים מה ההבדלים בין איטום גגות אלו לבין איטום גגות מרוצפים, רעפים, אזבסט, משופעים, שטוחים ועוד. ריכזנו את צוות המומחים שלנו בכדי לספק לכם כאן את כלל התשובות בנושאים אלו. הצטרפו אלינו למספר דקות קריאה לא רק בכדי להעשיר את הידע בתחום איטום מבנים, אלא גם בכדי לדעת כיצד לחסוך כסף על עבודות איטום גג.

כל עוד אתם צריכים עבודת איטום גגות או איטום מבנים, מרתפים, חדר רחצה, איטום חלונות ועוד, אתם תרצו לדעת איך לחסוך כסף על השירות הזה. אבל לפני שנדבר על חיסכון בכסף, בואו נבין לרגע במה שונה איטום גג של בניה קלה מאיטום של גג אחר. באופן כללי, הגגות שניתן לאטום הם גגות עשויים רעפים, אזבסט, גגות שטוחים, גגות מרוצפים וגגות מבנייה קלה. בואו נסביר לרגע ממה עשויים מבנים מבנייה קלה, ואז נוכל להבין כיצד ניתן לאטום את המבנים האלו מפני נזילות מים ורטיבות. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא:

מה היא בניה קלה ואיזו שיטת איטום מצריכה?

הבנייה הקלה היא בניה שמבוססת על חומרי גלם כמו פלדה, אלומיניום ואלמנטים מסוימים של עץ. מאחר שמדובר בבנייה פחות חזקה מבניית בטון, חומרי איטום מסוימים לא יכולים להיות מותקנים על גגות של בניה קלה.

חומרי איטום כמו יריעות ביטומניות למשל, יכולים להרוס את הגג של המבנה. וככה גם רלוונטי לגבי זיפות גגות. זיפות וסיוד מבנים, אלו שיטת איטום שאינן יכולות להיות מבוצעות במבנים מבנייה קלה. אם אתם מעוניינים לבצע איטום גג של בניה קלה, אתם בדרך כלל תצטרכו להשתמש בחומרי האיטום שמבוססים על מים, כמו למשל חומר איטום אקרילי.

חומרי איטום נוספים לאיטום גג של בניה קלה

מעבר לחומר האיטום האקרילי, יש גם חומרי איטום משחתים נוספים שאפשר להשתמש בהם. לרוב, החומרים האלו יהיו מבוססים על מים. כשאתם מחפשים אחר חברת איטום מבנים מקצוענית לגגות בניה קלה, יהיה חשוב לוודא שלאותה חברת איטום אכן יש ניסיון באיטום של מבנים מהסוגים האלו.

אם לחברת האיטום אין ניסיון עם איטום גג בניה קלה, היא יכולה ממש בקלות (לא בזדון) לגרום לכם לנזקים עמוקים בגג המבנה. המלצה שלנו, כדאי לבקש מחברת האיטום את רשימת ההמלצות שלה. זה נקרא גם "רשימת לקוחות ממליצים", שבדרך כלל יש לכל חברת איטום.

מה אם לחברת האיטום אין רשימת המלצות?

אם לחברת האיטום אין אפשרות להציג בפניכם המלצות עליה מלקוחות, ייתכן שמשהו שם לא לגמרי כשר וכנראה שיהיה עדיף לקבל סיוע מחברה אחרת. כשתחליטו לקבל סיוע מחברה ספציפית, תוודאו גם שאתם מקבלים אחריות על איטום המבנה.

חלק מהחברות מעניקות 3 שנות אחריות על איטום גגות, חלק מהחברות גם 10 שנות אחריות על העבודה. ולאחר שהבנו את זה, בואו נבין כיצד ניתן להוזיל מחירים של איטום גגות מבנייה קלה. מכירים את המושג "השוואת מחירים" בין חברות איטום גגות ומבנים? ישנם באינטרנט לא מעט אתרים שפותחים בפניכם את האופציה להשוות מחירים בין עבודות איטום וחברות איטום מבנים. לאחר שתערכו את מחקר השוק הכולל בירור מחירים, תוכלו לבחור בחברת האיטום הכי אטרקטיבית לכם. ואל תשכחו, לא מומלץ לשלם מחיר נמוך מאוד ביחס לממוצע בשוק. אם חברת האיטום מספקת שירותים מאוד זולים ביחס לממוצע בשוק, ייתכן גם שהיא חובבנית.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על עד כמה איטום גגות בניה קלה שונה מאיטום גגות אחרים??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר