איטום גגות - מחיר

מה הוא תחום פחחות בניין וכיצד מתקשר לתחום איטום גגות?

התחום של פחחות בניין ניתן כסוג של שירות משלים לשירות של איטום גגות, מאחר שלעיתים הלקוח יזדקק לשני סוגי השירותים האלו באותו העיתוי. בואו נבין מה הוא תחום פחחות הבניין, וכיצד התחום הזה מתקשר לתחומי איטום הגגות מבטון, רעפים, גגות אזבסט, איטום גגות בניה קלה ועוד. הנה כל הפרטים והמידע, בחסות צוות המומחים שלנו, בעלי 50 שנות ניסיון בתחום איטום גגות ופחחות בניין.

בין אם אתם צריכים איטום גג מסוג כזה או אחר, כנראה שנתקלתם גם במושג "פחחות בניין". עבודות פחחות לבניינים כוללות חיתוכים שונים והתקנות מגוונות של פחים המשמשים בתור מרזבים, תעלות, צנרת ועוד. רגע לפני שנדבר על איטום גגות והצורך בפחחות לבניין, בואו נסביר יותר לעומק מה כוללות העבודות של פחחות בבניינים. בראש ובראשונה, התחום הזה מתמקד בייצור של מרזבים ובתיקון שלהם. כפועל יוצא מכך, יהיה צורך לבצע חיתוכים מדויקים בהתאם למידות המרזב, לכופף פחים בצורות מסוימות ועוד.

מה אני צריך לדעת על תחום פחחות בניין?

תחום פחחות הבניין כולל גם עבודות כמו ייצור ותיקון קופסאות פח, סולמות לבניינים מסוגים שונים, תיקון מחסני פח לגגות של מבנים, תיקון וייצור פחי תפר, צנרת עגולה בכל מיני קטרים, ארגזי רוח ועוד. אם למשל מרזב או מחסן פח מתעקמים או נשברים, פחח בניין יכול לסייע לכם בתיקון של אלו.

לאחר שהבנו מה הוא התחום של פחחות בניין, אפשר בקלות להתקדם לתחום של איטום גגות ולהבין כיצד שני התחומים האלו קשורים אחד לשני. אם אתם מזמינים אנשי איטום לאיטום מבנים, בפעמים רבות אנשי המקצוע האלו יצטרכו לפרק כל מיני מכשולים אשר מצויים על גגות.

באילו מכשולים מדובר אשר מחייבים את הסרתם?

מדובר במכשולים כמו מרזבים, מחסנים גדולים עשויים פח, סולמות-גג, צלחות לוויין עם סטנדים עשויי פח ופלדה, דודי שמש, קולטים של דודים ועוד. חלק נכבד מהאלמנטים האלו הם גורמים שמהווים הפרעה עבור אנשי איטום גגות.

כשאיש האיטום ניגש למשימת איטום הגג, הוא קודם כל יצטרך לפרק את כלל המכשולים שמונעים ממנו להתקין נכון את חומרי האיטום. אנשים לא באמת יודעים מה הולך על הגג שלהם, בטח שלא יודעים אם המרזב רקוב כבר תקופה ארוכה, או שמא המעמד של קולט השמש מתפורר.

כשכל הלקויות בגג מתגלות כדאי לתקן בהקדם

כשעולים לגג עם אנשי האיטום, לפתע מתגלות כל הלקויות השונות שיש על הגג. מאחר שאנשים לא נוטים לעלות לגג המבנה ללא סיבה מיוחדת, הלקויות בחומרי הפח מתגלות בדרך כלל בבת אחת ובפעם אחת, בפעם הזו כשאיש האיטום מבצע בדיקה.

אם למשל התגלה שהמרזבים עשויים מפח שכבר נרקב והחליד, יהיו לכם 2 אופציות. האחת היא, לקבל שירות חיצוני של חברת פחחות בניין. האופציה השנייה והמקובלת יותר היא, להסתייע בחברת האיטום גם עבור עבודת פחחות לבניינים. זאת, בהנחה שאותה חברת איטום אכן עוסקת בתחום של פחחות לבניין. כעת בעצם הבנו מדוע שני התחומים של איטום ופחחות משתלבים באופן טבעי ביחד.

בין אם אתם צריכים שירות של פחחות לבניינים או איטום גגות ומבנים, אנחנו זמינים דרך אתר האינטרנט ובאופן טלפוני כדי לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים. חברתנו מונה אנשי איטום בעלי ניסיון של שנים רבות, והחברה שלנו קיימת כבר 50 שנים ועוברת מאב לבן ומדור לדור. צרו עמנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר מנצחת לפחחות בניין ואיטום גגות גם יחד.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

03-7324542

רוצים לדעת יותר על מה הוא תחום פחחות בניין וכיצד מתקשר לתחום איטום גגות??

שאלו את המומחים שלנו

יצירת קשר